Objednaná klubíčka vyrábíme až na základě objednávky. Momentálně odesíláme do měsíce od přijetí platby. Děkujeme za váš zájem :-)

Srdce

Srdce... Čtyři nadýchaná dvounitková klubíčka s přidanou viskózovou nitkou a tenkým jemným lurexem, která lze vzájemně libovolně kombinovat v neobvyklých růžových odstínech. Viskóza dodává přízi jemný lesk a hebkost, jemná lurexová nitka nádech luxusu. Pořadí  barev si ve výrobku můžete určit a upravit samy. Lze využít na výrobu pro malé děti, případně topů, svetříků, halenek, šátků, ale také mandal nebo dalších dekorací. Klubíčka jsou uložena v dárkové krabičce, takže jim to určitě bude slušet i při jakékoliv příležitosti k obdarování.

420 Kč / ks
Dostupnost: Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu
Kód: 2140
Srdce
srdce
Novinka

Detailní popis produktu

50% bavlna/50% polyacryl + viskózové vlákno + lurex

2 + 1 + 1 nitky: 4x50 g/4x256 m

Výrobce příze plní certifikát OEKO TEX ® Standard 100. Vlákna neobsahují látky zdraví škodlivé. Jejich používáním vám nevznikne alergická reakce a máte jistotu, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro výrobu vlákna byly použity pouze bezpečné materiály. Příze vyhovuje všem požadavkům pro výrobu svrchního oblečení vč. babyartikl a jejich následného praní a žehlení. Jedná se o kvalitní přízi osvědčenou dlouholetým prodejem v celé Evropě. Příze se vyrábí i barví v Německu.

Výrobky doporučujeme prát na 30°, jemně v rukou vyždímat a sušit ve stínu, rozložené na rovném pevném povrchu. Nepoužívat sušičku.

Doporučená velikost háčku a jehlic: 2,5.

Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.