Objednaná klubíčka vyrábíme až na základě objednávky. Momentálně odesíláme do měsíce od přijetí platby. Děkujeme za váš zájem :-)

Klubíčka do krabičky na přání - jednobarevná nebo melírovaná

Čtyři nadýchaná klubíčka v návinech, které k sobě ladí a lze je vzájemně kombinovat - přesně tak si můžete sestavit svoje "Klubíčka do krabičky" podle vašeho přání. Ke klubíčkům lze přidat i viskózovou nebo lurexovou nitku, stačí si přiobjednat ve variantě 200 g. Viskóza dodává přízi jemný lesk a hebkost, naproti tomu lurexová nitka dodá jasný lesk. Požadované barvy klubíček (jednobarevná nebo melír) prosím napište do poznámky na konci objednávky, stejně jako počet nitek (2-8). Pořadí  barev si ve výrobku můžete určit a upravit samy. Lze využít na výrobu pro malé děti, případně topů, svetříků, halenek, šátků, ale také mandal nebo dalších dekorací. Klubíčka jsou uložena v dárkové krabičce, takže jim to určitě bude slušet i při jakékoliv příležitosti k obdarování.

457 Kč / ks
Dostupnost: Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu
Kód: 1765
Klubíčka do krabičky na přání - jednobarevná nebo melírovaná
klubíčko do krabičky na přání
Akce Novinka Tip

Detailní popis produktu

50% bavlna/50% polyacryl

200 g

Výrobce příze plní certifikát OEKO TEX ® Standard 100. Vlákna neobsahují látky zdraví škodlivé. Jejich používáním vám nevznikne alergická reakce a máte jistotu, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro výrobu vlákna byly použity pouze bezpečné materiály. Příze vyhovuje všem požadavkům pro výrobu svrchního oblečení vč. babyartikl a jejich následného praní a žehlení. Jedná se o kvalitní přízi osvědčenou dlouholetým prodejem v celé Evropě. Příze se vyrábí i barví v Německu.

Výrobky doporučujeme prát na 30°, jemně v rukou vyždímat a sušit ve stínu, rozložené na rovném pevném povrchu. Nepoužívat sušičku.

Doporučená velikost háčku a jehlic: 2,5.

Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.