Objednaná klubíčka vyrábíme až na základě objednávky. Momentálně odesíláme do šesti týdnů od přijetí platby. Děkujeme za váš zájem :-)

Pídička

Občas je třeba pomoct, když má člověk možnost a může... Proto vzniklo klubíčko PÍDIČKA. Je to jméno fenky, které se jako první ujal spolek Katy z.s. a která byla u zrodu Azýlku Pídička, podle níž je útulek pojmenován.
Z každého prodaného klubíčka budu odesílat 50 Kč na účet útulku. Proč právě sem? Protože mám kamarádku, která s útulkem mnoho let úzce spolupracuje a vím, co všechno pro jejich svěřence ve svém volném čase dělají.
Klubíčko bude v prodeji za stejnou cenu, jako ostatní, ale pokud byste chtěly nějakým způsobem pomoct i vy, pak se podívejte na jejich stránky - https://www.spolekkatyzs.cz/ - a vyberte si způsob, jakým je podpořit.
PÍDIČKA je trojnitka v nepravidelném návinu, takže díky způsobu navíjení bude každé klubíčko jedinečný originál 

 

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
477 Kč / ks 534 Kč / ks 591 Kč / ks 648 Kč / ks od 477 Kč / ks
Dostupnost: Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu Odesíláme ve lhůtě, která je aktuálně uvedena na e-shopu Zvolte variantu
Kód: 1845/200 1845/250 1845/300 1845/400 Zvolte variantu
Pídička
útulek foto
Novinka Tip

Detailní popis produktu

50 % bavlna + 50 % polyacryl

První číslice za písmenem v názvu příze značí počet nitek, ze kterých je příze navinuta.

3nitka: 200 g/1000 m, 250 g/1250 m, 300 g/1500 m, 400 g/2000 m, 500 g/2500 m

Výrobce příze plní certifikát OEKO TEX ® Standard 100. Vlákna neobsahují látky zdraví škodlivé. Jejich používáním vám nevznikne alergická reakce a máte jistotu, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro výrobu vlákna byly použity pouze bezpečné materiály. Příze vyhovuje všem požadavkům pro výrobu svrchního oblečení vč. babyartikl a jejich následného praní a žehlení. Jedná se o kvalitní přízi osvědčenou dlouholetým prodejem v celé Evropě. Příze se vyrábí i barví v Německu.

Výrobky doporučujeme prát na 30°, jemně v rukou vyždímat a sušit ve stínu, rozložené na rovném pevném povrchu. Nepoužívat sušičku.

Doporučená velikost háčku a jehlic: 2,5.

Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelný návin Design Yarn
Záruka: 2 roky